Światowy Final Serii IAME X30 z UNIQ Racing!

UNIQ Racing Team podejmuje wyzwanie startu w mistrzostwach świata IAME X30 na francuskim torze Le Mans. Jest to wspaniałe wydarzenie, które cechuje wysoki poziom rywalizacji zawodników z całego świata.

Ten piękny, a zarazem wymagający tor w miasteczku Le Mans stanie się w najbliższych dniach sercem kartingu. Zobaczymy na nim około 460 zawodników w Kategoriach Junior, X30 Senior, X30 Master, X30 Super, X30 Super Shifter.

Pierwszy raz w historii tej serii wyścigowej zobaczymy polskich kierowców, którymi będą nasi reprezentanci – Sylwester Aleksiejevas, Karol Dąbski, Mateusz Pyłka i Jerzy Spinkiewicz.

Nasza czwórka rozpoczęła już treningi i do wtorku będzie pracowała nad ustawieniami i zapoznanie z torem. W środę odbędzie się czasówka, a czwartek, piątek oraz sobota to wyścigi kwalifikacyjne. W niedzielę odbędą się przedfinaly oraz finały.

Będzie to emocjonujące wydarzenie, okraszone ciężką pracą kierowców, poświęceniem, potem i walką ale równocześnie pełne uśmiechu i dobrej zabawy. Zdobędziemy również bardzo potrzebne doświadczenie w mistrzostwach świata IAME X30.

Bardzo cieszymy się, że seria IAME dzięki „dzikim kartom” daje nam możliwość dostania się do tak prestiżowych zawodów. Jesteśmy dumni i pełni energii oraz przygotowani na rywalizację z najlepszymi z najlepszych!

Trzymajcie za nas kciuki!

Relację z zawodów znajdziecie na naszym fanpage.

Wyniki poszczególnych biegów można znaleźć na stronie IAME – TUTAJ.

fot. Maciej Spinkiewicz


« | »