Przed finałem sezonu

Po jednej rundzie zostało do rozegrania w Rotax Max Euro Challenge, CEE Rotax Max Challenge oraz Rotax Max Challenge Poland. Przyglądamy się miejscom kierowców naszego zespołu w poszczególnych cyklach.

Euro Challenge

Ósme miejsce w kategorii Junior tego prestiżowego cyklu zajmuje Sylwester Aleksejevas. W jednej rundzie wzięli udział Georgie Zouein i Jerzy Spinkiewicz, którzy zajmują 37. i 45. miejsce.

W kategorii Senior na 18. miejscu jest Mateusz Pyłka, który uczestniczył w dwóch z trzech rund.

CEE

W kategorii Micro siódmą pozycję po czterech dotychczasowych rundach zajmuje Aleksander Wójcicki. Tylko jedną rundę przejechał Aleksander Matracki, który jest obecnie 25. Cztery miejsca niżej plasuje się Matylda Matracka, która również uczestniczyła w tylko jednej rundzie.

W kategorii Mini tego cyklu dziewiąte miejsce zajmuje Victor Obarzanek, który byłby jednym z liderów, gdyby nie dyskwalifikacja w Kecskemet (która jeszcze może zostać cofnięta). W trzech z czterech rund pojechał Kotaro Murai, który zajmuje 16. pozycję. Po jednej rundzie przejechali Jerzy Spinkiewicz, Shahan Ali Moshin oraz Oliwier Pyłka, którzy zajmują odpowiednio 19, 20 i 21. miejsce w klasyfikacji generalnej.

W kategorii Junior liderem cyklu jest Kamil Donicz. Jedną rundę przejechał Lachlan Robinson, który zajmuje 34. miejsce.

Jedną rundę w kategorii Senior przejechał Mateusz Pyłka, który jest 40. w klasyfikacji generalnej.

Rotax Max Challenge Poland

W kategorii Micro Max na siódmym miejscu plasuje się Aleksander Wójcicki, który jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem spośród tych, którzy nie przejechali wszystkich rund. Pierwszym z tych, którzy opuścili dwie rundy, jest Aleksander Matracki, który zajmuje 13. miejsce w klasyfikacji generalnej. Na 17. pozycji plasuje się Matylda Matracka, która uczestniczyła w 3 z 6 rund.

W kategorii Mini liderem z dość wyraźną przewagą jest Oliwier Pyłka. Czwarte miejsce zajmuje Victor Obarzanek, a ósmy jest Kotaro Murai i to mimo tego, że opuścił aż dwie rundy. W tylko jednej rundzie brał udział Jerzy Spinkiewicz, który zajmuje 16. miejsce. Tuż za nim jest Aleksander Matracki, który przejechał dwie rundy.

Pierwsze miejsce w kategorii Junior należy do Kamila Donicza. Trzeci jest Sylwester Aleksejevas. Dwie rundy w tej kategorii przejechał Jerzy Spinkiewicz, który zajmuje 15. miejsce.

Wśród Seniorów na ogromnym prowadzeniu jest Mateusz Pyłka. Czwarte miejsce zajmuje Valeriia Shchygolieva.

fot. Maciej Spinkiewicz


« | »